PRODUKTY PRO KRÁSU

PRODUKTY PRO SEX

PRODUKTY PRO KRÁSU

 

  

 NN BUST

  

 

Každá žena chce být krásná a atraktivní! Současná společnost nám však diktuje jak má dokonalé ženské tělo vypadat! A tak, pokud chceme držet krok, musíme o sebe a své tělo daleko více pečovat, než to bývalo zvykem dříve. Málokterá žena je se svým tělem opravdu 100 % spokojená, což souvisí se vznikem špatné nálady, či s podceňováním se. Řada žen má především výhrady k velikosti a pevnosti svého poprsí. Bez ohledu na věk touží mít poprsí neustále plné a pevné!

Každé ženské tělo má díky genům předem určen základní tvar a velikost poprsí. Především v období puberty dochází k jejich plnému formování. V této době se začínají produkovat ženské pohlavní hormony estrogeny, které svou činností významně ovlivňují růst prsní tkáně. Právě v tomto období je nejdůležitější dodržovat několik zásad správného životního stylu. Malý vzrůst poprsí tedy bývá obvykle zapříčiněn nedodržením těchto zásad (např. špatné dietní zvyky, nedostatek minerálů a vitamínů, vysoký stupeň stresu, či nedostatek cvičení a pohybu) a z toho vyplývající nerovnováhou hormonů v období dospívání.

Problém s ochabnutím poprsí však nastává také v dalších životních etapách každé ženy. Tvorba estrogenu kolísá po skončení dospívání například během měsíčního menstruačního cyklu, v období mateřství a kojení, a v neposlední řadě i období přechodu.

Může to být i váš případ! Pokud se chystáte něco s tím udělat, dobře si rozmyslete, jakou formu zvolíte! Pomýšlela jste na chirurgický zákrok, ale obáváte se skalpelu a možného rizika? Nebo je pro vás operace příliš drahá...? Celá řada žen si podlomila zdraví podstoupením zbytečných lékařských zákroků a přitom k tomu ve většině případů vůbec nemuselo dojít! Příroda a přírodní léčitelství nám nabízí mnoho jiných přirozených metod, které nezanechávají jizvy a ani s sebou nenesou žádné vedlejší účinky

 

1 balení 995,- Kč. Další neny produktů v ceníku.

 KOUPIT   

 

 

P.A.A. AGENCY, s.r.o. © 2011

 

WEBEDITOR DOMÉNY s.r.o.