PRODUKTY PRO KRÁSU

PRODUKTY PRO SEX

PRODUKTY PRO KRÁSU

 

  

TABARI NONI........

100% šťáva z plodů NONI,

též lidově nazýván jako

"ELIXÍR MLÁDÍ A VITALITY"

Ať se vaše jídlo pro vás stane lékem a ne léky vašim jídlem

O NONI .........

  • Morinda citrofolia je rostlina, která má temně zelené, lesklé listy, oválného tvaru.
  • Plody jsou trpké a mají hořkou chuť. Plody mají výrostky, připomínající bradavice a mají specifickou vůni, která připomíná vůni sýra. Zralý plod váží cca 80 dkg.
  • Plody prakticky nenapadají žádní parazité a netrpí nemocemi.
  • Morinda citrifolia plodí každý měsíc, po celý rok. Zralé plody jsou uvnitř charakteristické mléčně bílou barvou a specifickou vůní. Plody jsou využívány s úspěchem již více jak 2000 let.

100% šťáva z plodu NONI je specifická svou jedinečnou hořkou chutí, která je nenapodobitelná a je bez přídavných konzervačních látek a barviv.
100% šťáva z plodů NONI má v sobě až 400 elementů, které pomáhají při těžkých a chronických nemocech.

TABARI NONI - revitalizace organismuOvoce NONI má nesčetně využití a napomáhá zejména při těchto potížích:
Z
anešení organismu, stárnutí organismu, celkové zhoršení stavu organismu, počínající stádium nádorového onemocnění, špatný krevní tlak, problémy s nespavostí, nervozita, deprese, chronická únava, diabetes, různé formy alergií, při bolesti, nachlazení, léčbě astma, špatném procesu trávení, špatné činnosti střev, různá srdeční onemocnění, onemocnění ledvin, vznik vředů, nevolnosti, onemocnění hemeroidy, různé formy infekčních onemocnění, při léčbě onemocnění kostí a kloubů, při obezitě, různá onemocnění kůže a otevřených ran, jizev apod., v neposlední řade napomáhá při zbavování se závislosti na nikotinu.

Užívání: 1-2 polévkové lžíce dvakrát denně před jídlem. Je možné mixovat s libovolným džusem. Není vhodné současně užít spolu s kávou, černým čajem, alkoholem či používat k zapíjení léků. Nekuřte min. 10 minut před a po užití. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Složení: 100% čistý extrakt šťávy z plodů NONI ( Morinda citrifolia)

Balení: Skleněná lahev - 1000 ml

Cena

1 litr - skleněná lahev 785,- Kč. Další ceny produktů v ceníku.

 KOUPIT

 

 

 

P.A.A. AGENCY, s.r.o. © 2011

 

WEBEDITOR DOMÉNY s.r.o.